O hře

RamaCity je skvělá, graficky velmi povedená online budovatelská strategie, ve které se stanete starostou města , které si stavíte podle vlastních představ. K dispozici je velké množství různých staveb, dekorací, obchodů, továren a  elektráren, jejichž výběr se zvětšuje s přibývajícími levely. Postup do dalšího levelu je podmíněn vyprodukováním určitého počtu urbíků.

Vybudujte síť silnic, začněte území zásobovat energií a vodou a jako zázrakem vám před očima začne růst maličké město plné spokojených urbíků. Pracují, chodí do škol, baví se. A vy je přitom pozorujete a ovládáte jejich životy. Postupně ve vašem Ramacity rostou budovy vyšší a vyšší, vy vyděláváte víc a víc a můžete stavět stále krásnější město.

Celou hru oživují efektní a  zábavné animace, díky kterým můžete skutečně pozorovat každodenní život obyvatel vašeho Ramacity. To v kombinaci s atraktivní grafikou a velmi dobrou hratelnosti dělá z hraní Ramacity skutečně mimořádný zážitek.

Tato hra je zatím stále ve verzi beta, takže na oficiální vydání si musíme ještě počkat, ale hratelná je již nyní a postupně  si získává stále více obdivovatelů.

 

Zaregistrovat se a začít hrát můžete zde:

ramacity.bigpoint.com/?action=externalHome